Norbert Mierzwa - Projektowanie stron www

Brief kreatywnyOpisz czego potrzebujesz

Jeżeli potrzebujesz wyceny projektu, to zachęcam do wypełnienia poniższego formularza - obejmującego zakres zlecenia, zawierającego wszelkie istotne informacje dotyczące pomysłów na wykonanie i budżet zlecenia. Nadesłane informacje oraz materiały będą nieocenioną pomocą dla mnie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu.

Dziękuję za wypełnienie formularza

Wiadomość została wysłana. Skontaktuję się z Tobą wkrótce. Zapomniałeś o czymś? Napisz: norbert@mierzwa.org

Dane kontaktowe

Kluczem do udanej współpracy jest precyzyjna wymiana informacji. Proszę o sprecyzowanie danych kontaktowych poprzez wypełnienie poniższych pól, w celu umożliwienia późniejszego kontaktu.

Przedmiot realizacji

Praca nawet najlepszego specjalisty nie będzie komfortowa, gdy nie będzie posiadał podstawowych informacji na temat zlecenia. Proszę o szczegółowe wypełnienie informacji na temat przedmiotu realizacji, aby ułatwić pracę z projektem oraz komunikację podczas pracy.

Opis projektu

Doprecyzuj cele i założenia witryny internetowej. Nawet najbardziej zaawansowana strona nie zainteresuje potencjalnego obserwatora, gdy jej wygląd i treść nie zostanie przygotowana odpowiednio do określonej grupy docelowej. W tym celu uzupełnij formularz o brakujące informacje.

Struktura projektu

Będąc w posiadaniu informacji na temat przedmiotu realizacji oraz opisu projektu brakuje mi jedynie wiadomości na temat podstawowej struktury projektu, tj. zakładek w menu głównym, układu strony, informacji na temat elementów znajdujących się na stronie głównej oraz podstronach. W tym celu proszę o wypełnienie poniższego formularza.

Pozostałe informacje

Proszę o sprecyzowanie orientacyjnego budżetu oraz terminu realizacji, który jest przewidziany na wykonanie projektu. Zgodnie z posiadanym doświadczeniem zaproponuję dla Ciebie najbardziej efektowne rozwiązanie w określonym budżecie.

Adres e-mail podany przez Ciebie podczas wypełniania powyższego dokumentu nie będzie przekazywany podmiotom trzecim bez Twojej zgody. Złożenie zapytania ofertowego jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego potencjalnego klienta.

Zobowiązuje się do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji poufnych, które uzyskałem w związku z otrzymaniem zapytania. Oświadczam, iż nadesłane materiały nie zostaną przekazane ani nie zostaną ujawnione osobom trzecim bez uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody.

Mój Snapchat:
mnorbert